• 10 40 10 Toz Başlangıç Gübresi (1 kg)

10 40 10 Toz Başlangıç Gübresi (1 kg)

Ürün Kodu : 220154
Kdv Hariç: 150,00₺
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 635
  • 150,00₺


garanti

Bitki başlangıç gübresi. Hobi ürünleriniz ve profesyonel yetiştiricilikte kullanılacak bitkinin başlangıç yetişme döneminde kullanılacak klorsuz toz gübredir.

YÜKSEK ORANDA BULUNAN FOSFOR SAYESİNDE GÜÇLÜ KÖK YAPISI VE BOL ÇİÇEK OLUŞUMDA FAYDA SAĞLAMAKTADIR.

HEM YAPRAK HEM DAMLAMA SULAMADAN KULLANILMAKTADIR.TÜM BİTKİLERE KULLANIMI UYGUNDUR.DİĞER ÜRÜNLER İLE KARIŞMASINDA SAKINCA YOKTUR.

YAPRAKTAN 100 LT SUYA 250 GRA DEKARA İSE 2 KG ŞEKLİNDE UYGULANABİLİR.ÜRETİM BOYUNCA 15 GÜNDE BİR 2,3 DEFA TEKRARI TAVSİYE EDİLİR.

Ürün içeriği

Klorsuz - Ithal. 20-20-20 + me. Azot, fosfor ve potasyumca zengin, iz elementli besin maddeleri karışımıdır. Kök sistemini güçlendirir. Dal, yaprak ve sürgün gelişimini artırır, bodur gelişimi önler.

Bileşiminde bulunan iz elementler (çinko, demir, bakır, mangan) ile büyüme ve gelişmeyi destekler. Güçlü ve sağlıklı yeşil aksam meydana getirir. Eş zamanlı ve kuvvetli çiçeklenmeyi teşvik ederek verim artışı sağlar.

Sebzeler ve meyve ağaçlarında tomurcuk ve çiçek oluşumu, Meyve bağlama ve meyve kalitesini (şekerler, proteinler, vitaminler, Organik asitler, aroma maddeleri vs.) artırır.

Olumsuz yetişme koşullarına, hastalıklara ve hububatlarda yatmaya karşı dayanıklılık sağlar. Yaprak ve meyve dökülmelerini en aza indirir. Ilk gelişme dönemlerinden hasada kadar kullanılması tavsiye edilir. Not: Yapraktan uygulama dozları 10-15 gün ara ile, damla sulama dozları ise haftalık olarak uygulanır.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK % W/W

Toplam Azot (N) 10

Amonyum Azotu (N) 8

Nitrat Azotu (N)2

Nötral Amonyum Sitrat ve 20

Suda Çözünür Fosfor Pentaoksit (P2O5)  40

Suda Çözünür Potasyum Oksit (K2O) 20

Suda Çözünür Bor (B) 0,01

Suda Çözünür Bakır (Cu) 0,02

Suda Çözünür Demir (Fe) 0,02

Suda Çözünür Mangan (Mn) 0,01

Suda Çözünür Çinko (Zn) 0,006

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.

Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

10 40 10 Toz Başlangıç Gübresi (1 kg) Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


«««««« Benzer Ürünler »»»»»»

HOBİ  Bahçe Seti Midi (100 Adet Karışık Fide)
HOBİ Bahçe Seti Mini (50 Adet Karışık Fide)
HOBİ Bahçe Seti Maxi  (200 Adet Karışık Fide)