tarhana, beypazarı ,doğal, ev yapımı, çorba, geleneksel, lezzetli

Ürün Kodu : beeparca02
Kdv Hariç: 90,00₺
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 263
  • 97,20₺

    Ürün en geç 01 Aralık 2023 Cuma günü kargoda.

garanti

Tarhana, Anadolu’nun geleneksel lezzetlerinden biridir. Tarhana çorbası, kış aylarında hem sıcak hem de besleyici bir seçenektir. Tarhana, domates, yoğurt, nohut, kırmızı biber, yeşil biber,  tuz ve un gibi doğal malzemelerden yapılır. Bu malzemeler mayalanarak hamur haline getirilir ve güneşte kurutulur. Kurutulan tarhana elle ufalanarak toz haline getirilir ve uzun süre saklanabilir.


Tarhana -500 gr ,Beypazarı doğal içerikli ürünümüz, Beypazarı’nın meşhur el yapımı katkısız, %100 doğal ev tarhanasıdır. Beypazarı tarhanası, diğer tarhanalara göre daha tatlı ve aromatik bir lezzete sahiptir. Beypazarı tarhanası, çocuklar için vitamin deposu bir özellik taşır. Tarhanamızın içeriğinde yer alan tüm besinler doğal ve sağlıklıdır.

Ürünümüzde hiçbir şekilde hazır salça veya ev salçası kullanılmamıştır. Ürünümüz mevsiminde kendi tarlamızda yetiştirdiğimiz ürünler kullanılarak elde edilmiştir. Bu nedenle hiçbir katkı ve koruyucu madde içermez


Ürünümüzü sipariş verdiğinizde hızlı ve güvenli bir şekilde kapınıza kadar teslim ediyoruz. Tarhanamızı denediğinizde lezzetine hayran kalacaksınız. Tarhana -500 gr ,Beypazarı doğal içerikli ürünümüzü kaçırmayın!

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Beypazarı Tarhanası - 500 gr Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.