• Amino (1 lt)  Sıvı Bitki Düzenleyicisi- Bitkisel menşeili Aminoasit sıvı gübre

Amino (1 lt) Sıvı Bitki Düzenleyicisi- Bitkisel menşeili Aminoasit sıvı gübre

Ürün Kodu : 254521
Kdv Hariç: 250,00₺
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 1019
  • 250,00₺


garanti

Toprak tuzluluğunu gideren özel formülasyonuyla Obi Amino, özellikle tuzluluk oranı yüksek topraklarda etkili bir çözüm sunar. Bitkide protein sentezi sürecindeki temel bileşenlerinden birisi olan amino asit ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır. Her işlevin sürecinde yaklaşık 20 önemli amino asit bulunur ve Obi Amino, bu amino asitleri toprağa dahil ederek bitkiye verir. Böylece toprağın mikroflorasını iyileştirir ve besinlerin asimilasyonunu kolaylaştırır. Obi Amino içindeki protein hidrolizatı, yapraktan besleme ve protein sentezi için hazır yapı taşları sağlar.


L-glutamik asit içeren Obi Amino, stomaların açılmasını kolaylaştırarak bitkinin su dengesi, makro ve mikro besin emilimi ve gazların emilimini kontrol eden hücresel yapılardır. Stomaların açık kalması, bitkinin metabolik dengesinin pozitif olmasını sağlar ve daha hızlı büyümesine yardımcı olur.

Tamamen doğal bir ürün olan Obi Amino, peptitleri, nükleotitleri, vitaminleri, mineralleri ve amino asitleri sayesinde oldukça etkilidir. Çiçeklenme ve çiçek sayısını arttırır, meyve ağaçlarında göz oluşumunu arttırır. Hücre bölünmesini azaltarak internodları teşvik eder ve yeşil kısımların gelişimini arttırır. Meyveleri şişirmede ve içini doldurmada etkilidir. Bitkilerde renklenmeyi arttırır, homojenlik sağlar ve stresi azaltır. Düzenli kullanımda verimlilikte %20’ye varan artış sağlar ve köklenmeyi artırır.


Garanti Edilen İçerik w/w(%)
Toplam Organik Madde %36
Organik Karbon %16
Organik Azot %1
Serbest Amino Asitler %12
pH 4-6

Obi Amino'nun kullanım miktarı yetiştirilen ürüne bağlı olarak değişebilir. Yapraktan uygulama için 100 litre suya 500 cc uygulanması önerilir. Ürün kullanımı ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Amino (1 lt) Sıvı Bitki Düzenleyicisi- Bitkisel menşeili Aminoasit sıvı gübre Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


«««««« Benzer Ürünler »»»»»»

HOBİ  Bahçe Seti Midi (100 Adet Karışık Fide)
HOBİ Bahçe Seti Mini (50 Adet Karışık Fide)
HOBİ Bahçe Seti Maxi  (200 Adet Karışık Fide)