• Çim Gübresi 1Lt- Çim Yeşillendirici Sıvı Gübre

Çim Gübresi 1Lt- Çim Yeşillendirici Sıvı Gübre

Ürün Kodu : cim01
Kdv Hariç: 105,00₺
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 680
  • 105,00₺

    Ürün en geç 07 Mart 2024 Perşembe günü kargoda.

garanti

Trendziraat çimler için besin, Azotça (N), Fosfor (P) ve Potasyum (K) içeriğine ek olarak, özel bir formülasyonla zenginleştirilen sıvı gübre, çim sahalarınız için ideal bir çözümdür. Bu gübre, çimlerin hızlı büyümesini, canlı ve yoğun yeşil rengin korunmasını sağlar. Aynı zamanda kök sistemini geliştirerek çimlerin dayanıklılığını arttırarak kuraklık ve yoğun kullanım koşullarına karşı direncini güçlendirir.


Ürün, içerdiği zengin amino asitler, deniz yosunu, mikro elementler ve canlı bakteriler sayesinde çimlerin besin ihtiyacını karşılar ve sağlıklı bir büyüme sağlar. Canlı bakteriler çimlerin toprak etrafındaki organik maddeyi ayrıştırarak besinlerin çim tarafından daha iyi kullanılmasını sağlar ve toprağın yapısını iyileştirir.


Sürekli kullanılması önerilen bu sıvı gübre, sulama suyu ile kolayca çimlere nüfuz eder. Kullanımı oldukça basittir, uygulanabilir.


Uygulamadan hemen sonra, kurak koşullarda ürünün etkinliğini artırmak için bolca sulama yapılması tavsiye edilir. Ayrıca, çim sahalarının bakımı ve güzelliği için uygun bir zamanlama ile yılda en az 4 kez uygulama yapılması önerilir: Mart, Mayıs, Temmuz ve Eylül aylarında uygulama yapabilirsiniz.


Trendziraat sıvı gübre sayesinde, tüm yıl boyunca çim sahanızda canlı, sağlıklı ve göz alıcı bir görünüm elde etmek için çimlerinizi destekleyebilirsiniz. Profesyonel spor alanlarından bahçelerinize kadar her türlü çim sahasında etkili sonuçlar elde etmek için Trendziraat gübresini tercih edebilirsiniz.

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Çim Gübresi 1Lt- Çim Yeşillendirici Sıvı Gübre Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.